Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

Čtečka čárových kódů Elcom KD-3000

 
 

Skener

Cena 4 400 Kč bez DPH
5 324 Kč    
Značka Elcom
Kategorie Pokladny, software a další
Záruka 2 roky
 
Elcom KD-3000 je ruční optický snímač čárových kódů. Jeho významnými vlastnostmi jsou rychlé snímání, pohodlná manipulace a spolehlivost. Hlavní výhodou je, že kromě jednoduchých jednorozměrných čárových kódů (např. EAN kód) spolehlivě snímá i složitější dvourozměrné kódy, které obsahují více informací (např. QR kód ). Díky této funkcionalitě se automaticky rozšiřují možnosti jeho využití.
 
Od snímání jednoduchých kódů na zboží, může obchodník snímat například QR kód z věrnostní karty, kuponu, pokladního dokladu, mobilního telefonu nebo z PC displeje. Díky tomu je možné efektivněji využívat různé věrnostní systémy nebo zákaznické akce. 
 
Elcom KD-3000 skener je velkým pomocníkem i při skladovém hospodářství a logistice. Při přijímání zboží na sklad stačí nasnímat QR kód z faktury nebo dodacího listu a skladník může mít ihned k dispozici například fakturační údaje, údaje o přepravě nebo různé informace o daném zboží. Skener se dá připojit k pokladně, POS systému nebo počítači pomocí volitelného rozhraní USB alebo RS-232.
 
Je ideální volbou pro všechny druhy obchodních a restauračních provozů jakož i pro různé průmyslové provozy (výrobní haly, sklady, přepravní služby ...), které při svých pracovních procesech pracují s QR kódy.
 
 
Další užitečné vlastnosti:
  • skener spolehlivě snímá kódy ze vzdálenosti 200 mm (případně iz větší, pokud je kód dostatečně velký a kvalitní),
  • využívá LED technologii jako zdroj světla, což zaručuje nízkou spotřebu energie skeneru,
  • díky svému zpracování a designu je odolný - zvládne intenzivní používání i méně šetrné zacházení, dokonce i pády z výšky 1.5 metru,
  • snadná manipulace, instalace a konfigurace šetří čas, eliminuje prostoje a zjednodušuje práci obchodníka.

 

Optický senzor 640 x 480 px 
Světelný zdroj red LED (617 nm) 
Rozlišení 4 mil (CODE 39), 6.6 mil (Datamatrix)  
Způsob snímání po stisknutí tlačítka 
Garantovaná vzdálenost snímání až do vzdálenosti 200 m (vzdálenost může být za určitých podmínek větší, pokud je kvalita a velikost kódu dostatečná) 
Zorné pole horizontálně 40 °, vertikálně 26 ° 
Indikátor zvukový signál a LED indikace 
Napětí DC 5 V 
Spotřeba energie 1,4 W 
Provozní teplota 0 až 40°C  
Skladovací teplota -20 až 60°C 
Relativní vlhkost 5 ~ 95% (nekondenzující) 
Odolnost vůči nárazu 1,5 m 
Úroveň svítivosti 100 000 lux 
Rozměry (Š x V x H) 190 x 60 x 54 mm
Hmotnost 180 g 
Materiál ABS plast 
Délka kabelu 150 cm 
Rozhraní USB 
Podporované čárové kódy 1D ISBN/ISSN, Code 39, Codabar, Code 128 & EAN 128, Code 93, ITF, Addendum 2 of 5, IATA Code, MSI/Plessy, Code 32, Industrial 2 of 5, Standard 2 of 5, DTF, Code 11, RSS 14, RSS Limited, RSS Expanded, UPC/EAN/JAN 
Podporované čárové kódy 2D PDF 417, MicroPDF 417, MaxiCode, Data Matrix, Data Matrix Inverse, QR Code, QR Inverse, MicroQR Code, Aztec Code, Aztec Inverse, Postal Code 
Barva černá, červené tlačítko 
Obsah balení černá, červené tlačítko 
USB - COM port emulace nepodporované 
Termín dodání ve dnech