Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

Doprava a platba

Buďte pánem svého času! Využijte pro doručení objednaného zboží oblíbený osobní odběr nebo naši dopravu zdarma* při nákupu nad 7 000,- Kč, která je Vám poskytnuta jako bonus za Váš nákup a registraci v našem e-shopu. 

*Doprava prostřednictvím přepravní společnosti přímo na Vaši adresu.

Osobní odběr zdarma

Nejrychlejší a nejlevnější způsob doručení zboží. Vaši objednávku si můžete zdarma vyzvednout  na naší pobočce můjZisk.cz, Klatovská 18, Plzeň.

Platby

Placení mincemi a bankovkami zná každý z nás! Je to nejjednodušší a nepřirozenější způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáme. Proto je samozřejmostí, že při nákupu v internetovém obchodě eet1online.cz můžete vsadit právě na tento staletími ověřený způsob. Následně si zboží vyzvedněte na naší pobočce můjZisk.cz, Klatovská 18, Plzeň. Za svoje zboží také můžete zaplatit převodem ze svého bankovního účtu, výjimečně na vyžádání i dobírkou. 

Nemáte potřebnou hotovost či se nechcete zatížit platbou za pokladnu? Nabízíme i možnost podnikatelského či spotřebitelského úvěru. Spolupracujeme se třinácti bankami a celou řadou nebankovních společností a vždy pro Vás vybereme nejvýhodnější variantu.