Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

O nás

Jsme lidé pohybující se v oblasti financí a byznysu již téměř 30 let. Za tu dobu jsme vybudovali několik úspěšných firem, žijících dnes svým vlastním životem, a také jsme si několikrát nabili ústa. 

Všechny zkušenosti, ty pozitivní i negativní, však byly důležité, dokonce velmi důležité. A každá zkušenost, vlastně hlavně ta negativní zkušenost, nás donutila se zamyslet, najít nové postupy, nová řešení a něco se naučit. Díky tomu jsme se stali odborníky i na věci, které by nás nikdy dříve nenapadly. A v průběhu let se skládala šíře našich zkušeností a znalostí, až dosáhla takové hodnoty, že jsme si mohli troufnout radit jiným. 

Protože jsme si ověřili, že naše postupy a řešení fungují, můžeme být ostatním užiteční. A to je také hlavní motiv a důvod naší činnosti. Peníze jsou samozřejmě důležité, ale ten přesah pro nás představují naši klienti a jejich spokojenost.

S ohledem na to, že Vy, naši klienti, jste většinou podnikatelé, rozhodli jsme se Vás podpořit v další oblasti. V letošním roce jste vystaveni nelehkému úkolu ze strany zákonodárců podřídit se povinnosti elektronické evidence tržeb. My jsme proto připraveni stát na Vaší straně a pomoci Vám tuto zákonnou podmínku splnit ve všech ohledech. Dlouhodobě zkoumáme celý trh a dnes po čtyřletých zkušenostech s fungováním EET i s různými typy pokladen a pokladních systémů si troufneme říci, že pro každý typ podnikání a pro každý typ Vašich požadavků najdeme optimální řešení.

pasova-fotka foto-profi-pasove-k-sivakova m-sivak-foto

Mgr. Kristýna Jeřábová

Jednatelka společnosti

Kateřina Siváková

Obchodní ředitelka

Miloš Sivák

Ředitel společnosti