Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

Co naše zařízení ještě umí

Řeší účet i platby

Vystaví účet, v restauraci rozdělí útratu mezi stolovníky, přijme platbu v hotovosti, kartou, šekem či stravenkami, provede storno a mnoho dalšího.

Pracuje offline

Vše je funkční i bez připojení k internetu. Pracovat můžete i v offline režimu, vše se ukládá. Následně si vše můžete nahrát z SD karty nebo z cloudu.

 

Spravuje sklad

Zboží se ze skladu odepisuje automaticky podle toho, co jste prodali. V restauracích pak je možné nastavit i receptury a zboží se odepisuje i na jejich základě. Díky tomu přesně víte, co vám právě dochází.

Zálohuje data

Máte-li zřízenou vzdálenou správu, máte i archivaci dat. Pokud nikoli, pak u některých typů pokladen je záloha na SD kartě přímo v pokladně.

Funguje na dálku

U pokladen se vzdálenou správou máte svůj podnik pod kontrolou, ať jste kdekoli. Stačí mít internet a můžete do systému. Z počítače, mobilu i tabletu.

Tvoří přehledy

Sofistikovanější pokladny vám připraví detailní přehled prodejů, skladových zásob i personálu. Důležité informace tak máte kdykoli po ruce.

Přivolá pomoc

Bojíte se potíží v ostrém provozu? Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci. Tam kde to jde se připojíme se vzdáleným přístupem a vše vyřešíme.

 

logo-male