Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

Co naše zařízení ještě umí

Řeší účet i platby

Vystaví účet, v restauraci rozdělí útratu mezi stolovníky, přijme platbu v hotovosti, kartou, šekem či stravenkami, provede storno a mnoho dalšího.

Pracuje offline

Vše je funkční i bez připojení k internetu. Pracovat můžete i v offline režimu, vše se ukládá. Následně po připojení odešlete účtenky. Ale pozor! Musí to být do 48 hodin.

 

Spravuje sklad

Zboží se ze skladu odepisuje automaticky podle toho, co jste prodali. V restauracích pak je možné nastavit i receptury a zboží se odepisuje i na jejich základě. Díky tomu přesně víte, co vám právě dochází.

Zálohuje data

Máte-li zřízenou vzdálenou správu, máte i archivaci dat. Pokud nikoli, pak u některých typů pokladen je záloha na SD kartě přímo v pokladně.

Funguje na dálku

U pokladen se vzdálenou správou máte svůj podnik pod kontrolou, ať jste kdekoli. Stačí mít internet a můžete do systému. Z počítače, mobilu i tabletu.

Tvoří přehledy

Sofistikovanější pokladny vám připraví detailní přehled prodejů, skladových zásob i personálu. Důležité informace tak máte kdykoli po ruce.

Přivolá pomoc

Bojíte se potíží v ostrém provozu? Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci. Tam kde to jde se připojíme se vzdáleným přístupem a vše vyřešíme.

 

logo-male