Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

Pokladny s platebním terminálem

V současné době se nabízí registrační pokladny pro EET a pokladní systémy. Slouží k registraci tržeb v hotovosti. Provoz pokladen EET není ohrožen ani při výpadku internetu. Data jsou ukládána v zařízení a tržby se nahlásí v zákonem stanovené lhůtě 48 hodin. Některé EET pokladny nabízejí možnost ukládání na cloudu, Vy tak máte přístup k datům kdykoli přes počítač, tablet či telefon.

Z povinnosti evidence tržeb můžete vytěžit a pomocí softwarů v pokladnách EET získáte statistické přehledy o prodeji, produktivitě jednotlivých zaměstnanců, můžete tak kontrolovat skladové hospodářství, případně automatizovat objednávky svým dodavatelům, získat můžete i mnoho marketingových informací s jejichž pomocí můžete plánovat akce. slevy, objednávky, atd.. Pokladny pro EET můžete využívat, i když máte více provozoven, poboček či skladů. Díky instalovanému softwaru pokladny propojíte v jeden celek a ceny můžete aktualizovat centrálně.

Pokladny nabízené v této kategorii mají navíc tu obrovskou výhodu, že v sobě spojují funkce registrační pokladny, tiskárny i platebního terminálu.

 
11980
1198111198011981

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem