Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

Váho-pokladny

V současné době se nabízí registrační pokladny pro EET a pokladní systémy. Slouží k registraci tržeb v hotovosti. Provoz pokladen EET není ohrožen ani při výpadku internetu. Data jsou ukládána v zařízení a tržby se nahlásí v zákonem stanovené lhůtě 48 hodin. Některé EET pokladny nabízejí možnost ukládání na cloudu, vy tak máte přístup k datům kdykoli přes počítač, tablet či telefon.

Z povinnosti evidence tržeb můžete vytěžit a pomocí softwarů v pokladnách EET získáte statistické přehledy o prodeji, produktivitě jednotlivých zaměstnanců, můžete tak kontrolovat skladové hospodářství, případně automatizovat objednávky svým dodavatelům, získat můžete i mnoho marketingových informací s jejichž pomocí můžete plánovat akce. slevy, objednávky, atd.. Pokladny pro EET můžete využívat, i když máte více provozoven, poboček či skladů. Díky instalovanému softwaru pokladny propojíte v jeden celek a ceny můžete aktualizovat centrálně.

Speciální nabídkou jsou váho-pokladny pro EET. neobejdete se bez nich v žádném moderním řeznictví, železářství, apod. Kombinují v sobě inteligentní a přesné váhy i nejmodernější pokladní systémy napojené na EET.

 
47980
9871214798098712

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem