Posviťte si s námi na elektronickou evidenci tržeb. Jsme na Vaší straně!

Dotykové pokladny

V současné době se nabízí registrační pokladny pro EET a pokladní systémy. Slouží k registraci tržeb v hotovosti. Provoz pokladen EET není ohrožen ani při výpadku internetu. Data jsou ukládána v zařízení a tržby se nahlásí v zákonem stanovené lhůtě 48 hodin. Některé EET pokladny nabízejí možnost ukládání na cloudu, vy tak máte přístup k datům kdykoli přes počítač, tablet či telefon.

Z povinnosti evidence tržeb můžete vytěžit a pomocí softwarů v pokladnách EET získáte statistické přehledy o prodeji, produktivitě jednotlivých zaměstnanců, můžete tak kontrolovat skladové hospodářství, případně automatizovat objednávky svým dodavatelům, získat můžete i mnoho marketingových informací s jejichž pomocí můžete plánovat akce. slevy, objednávky, atd.. Pokladny pro EET můžete využívat, i když máte více provozoven, poboček či skladů. Díky instalovanému softwaru pokladny propojíte v jeden celek a ceny můžete aktualizovat centrálně.

Velmi populární a moderní jsou nyní tablety využívající operační systém Android, ale i ty s tradičními Windows. Dotykové systémy jsou přehledné a jednoduché. Při plánování nákupu je však nutno mít na paměti, že v drtivé většině případů nestačí tablet, který je vhodný pro domácí použití. Vzhledem k náročnosti provozu v obchodech, restauracích, na stáncích, v dílnách, apod. je nutné počítat s tablety vyšší generaci schopné toto zatížení vydržet.

Dotykové pokladny disponují:

  • jednopáskovou termotiskárnou 57 mm nebo 80 mm
  • pohodlnou a přehlednou dotykovou obrazovkou
  • automatickým střihačem účtenek
  • možností si vytvořit 8 - 99 prodejních skupin
  • možností si zadat 5 - 50 000 položek
  • možností k sobě připojit pokladní zásuvku, skener čárových kódů, čtečku čárových kódů, digitální váhu a platební terminál
 
7130
439801713043980

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem